Podnikové finance

Podnikové finance elektronicky

Do podnikání jste se pustili, protože jste chtěli být nezávislí a mít svou svobodu. Mít hlavně víc času na rodinu, své přátele a koníčky. Čas strávený s rodinou považujete za ten nejdůležitější a dost vás štve, že je to nakonec jinak, než jak jste si představovali.

Neustále se teď totiž musíte věnovat propočítávání nákladů a hledání možností, kde a jak je snížit, jak určit správnou cenu za své výrobky a služby a kalkulovat mnoho dalších finančních záležitostí. Takže své práci, té, která vám skutečně vydělává, se nemůžete věnovat naplno a dělat hlavně to, proč jste spustili svůj vlastní byznys.

V podnikových financích se jeden snadno ztratí, a tím pak ztrácí svůj drahocenný čas, který mohl využít jinak. Pokud už jste dospěli k rozhodnutí, že svůj pracovní čas chcete trávit hlavně svou prací, nejspíš nyní hledáte spolehlivého parťáka pro analýzu a kontrolu finančních a obchodních záležitostí vaší firmy. Neváhejte se obrátit na mne. Mám v tomto oboru mnohaleté zkušenosti, výsledky a výstupy, kterým můžete důvěřovat. 

Kromě souhrnu všech důležitých finančních reportů každý měsíc ode mne průběžně získáte své aktuální finanční výsledky a můžete tak adekvátně reagovat na možná rizika, investovat volné prostředky či plánovat provozní výdaje. Pokud budete přijímat větší zakázku, pomohu vám s jejím naceněním, spočítám minimální nákladovou cenu, pod kterou byste se neměli dostat. A mnoho dalšího.

Online podnikové finance využijete, když:

 • potřebujete pomoct s nastavením cenotvorby
 • chcete mít vždy po ruce aktuální informace o stavu svého zisku a vývoji podnikání, ale máte neustále málo času na to, abyste se na vaši finanční a obchodní situaci podívali z nadhledu
 • zvažujete, že byste tvorbu finančních plánů a analýz delegovali, ale potřebujete někoho, kdo těmto složitým věcem skutečně rozumí a komu můžete věřit
 • potřebujete spolehlivého parťáka, který pravidelně sleduje vaše náklady a navrhne, na čem a jak se dá ušetřit
 • chcete mít vytvořený rozpočet nákladů a výnosů pro plánovaní a růst vašeho podnikání
 • hledáte někoho, kdo vše důkladně propočte a podpoří vás při rozhodování o tom, jakým směrem se v podnikání vydat
 • nechcete neustále hlídat změny a termíny sami, rádi byste měli na pomoc někoho, kdo vše ohlídá a dopředu vás informuje o změnách a termínech, které se týkají přímo vašeho byznysu
 • jste zastáncem moderních technologií, běžně s nimi pracujete a snažíte se pracovat co nejefektivněji
 • chcete více fungovat elektronicky a nastavit spolupráci ideálně bez papírových dokladů
 • fandíte (spolu)práci na dálku a víte, že tím ušetříte ještě víc času

Podnikové finance online: S čím vám pomohu

K vašim podnikovým financím vám vždy dám konstruktivní zpětnou vazbu. Vycházím z toho, že jako zkušení podnikatelé jste jistě zvyklí řešit každodenní problémy a víte, že každý problém má řešení – a většinou více než jedno. Podnikatelské zkušenosti vás naučily umět si z navržených variant řešení rychle vybrat, protože víte, že v podnikání je nejhorší ztrátou ztráta času. Protože víte, že když to teď vyřešíte, budete se pak hned moct soustředit na práci, která vám skutečně přináší zisk, či na další věci, které vám přináší užitek.

Odborná podpora a nezaujatý nadhled je u mne jen jedna část mé práce. Druhou, pro mne velmi důležitou, je podpora v komunikaci a v celkovém jednání s vámi. Uvědomuji si, že rozjet podnikání je mnohdy složité a vašemu podnikání budu vždy fandit a zajímat se o to, jak se vám daří. Stručná, jasná, přehledná, srozumitelná a zároveň vstřícná a přátelská komunikace a zájem o to, aby se vám dařilo, pro mne nejsou jen prázdnými hesly, ale přístup k životu, podle kterého jednám s ostatními. Vzhledem k tomu, že váš čas respektuji stejně jako ten můj, pracuji efektivně, abychom případné problémy vyřešili co nejrychleji a ke vzájemné spokojenosti.

Nastavením pravidelného sledování zisku, nákladů a cenotvorby získáte neustálý přehled o tom, jak se vám aktuálně v podnikání daří a včas můžete udělat potřebné kroky, aby se vám i nadále skvěle dařilo a nepřišli jste tak o svou tolik ceněnou svobodu. 

Pro váš vždy aktuální přehled si nastavíme efektivní digitální komunikaci a vše si budeme předávat online. Další úspory času pro vás. S čím konkrétně vám v podnikových financích pomohu?

Reporting a manažerské účetnictví

Kalkulace. Cenotvorba. Rentabilita. Produktová marže. Finanční analýza.

Finanční analýza. Controlling. Manažerské účetnictví.

Nástroje manažerského účetnictví pomohou vašemu podnikání. Na základě informací z účetnictví můžeme ve vaší firmě:

 1. optimalizovat a snižovat náklady 
 2. stanovit správnou cenu za vaše produkty nebo služby
 3. rozhodovat o budoucích alternativách podnikání

Manažerské účetnictví vám ve výsledku ušetří peníze i čas

Rozpočty krátkodobé i dlouhodobé

Plánování nákladů a výnosů na více let dopředu umožní vašemu podnikání pracovat se ziskovostí v čase, plánovat investice a vytvářet si potřebné rezervy. 

Trávíte spousty času také nad účetnictvím, s daňovými přiznáními a pochůzkami po úřadech? Delegujte i vaše účetní a daňové záležitosti na mě. Stačí pár jednoduchých kroků a uvidíte, jak se vám uleví. Nejen, že se konečně naplno začnete věnovat rodině a byznysu, ale veškeré změny v zákonech či termíny pro podání přiznání vás od nynějška mohou nechat chladnými. Vše pohlídám a zpracuji za vás. Postarám se o pořádek a přehled ve vaší evidenci. Kompletně, rychle a za příznivé náklady, které se vám v získaném času mnohonásobně vrátí.