Účetnictví a daně elektronicky

Začínáte podnikat a potřebujete správně nastavit účetnictví? Dostát všem požadavkům od státní správy? Zaregistrovat daně? Hodil by se vám do začátku parťák, který vám vysvětlí, co a jak funguje? 

Nebo už nějakou dobu podnikáte a potřebujete někoho, kdo se spolehlivě postará o účetnictví, daně a pohlídá za vás všechny termíny? Chcete v účetnictví začít fungovat rychleji, bez papírů, elektronicky?

Digitalizované účetnictví a daně se vám budou hodit, když:

  • všem těm účetním a daňovým termínům nerozumíte – a ani nechcete, protože máte rádi svou práci a chcete se věnovat především jí
  • chcete vedení účetnictví a daňové evidence na někoho delegovat
  • potřebujete provést rekonstrukci účetnictví/daňové evidence
  • chcete delegovat také personální a mzdovou agendu
  • potřebujete někoho, kdo vás také offline zastoupí na úřadech státní správy 
  • jste ve stresu z neustálého hlídání termínů daňových přiznání
  • nemáte čas ani prostředky průběžně hlídat změny v zákonech, ale potřebujete o nich dopředu vědět, protože se týkají vašeho byznysu
  • důvěřujete moderním technologiím a víte, že zpracování účetnictví a daní online, společně v kombinaci s offline zastupováním na úřadech, vám ušetří spoustu času 

Díky online zpracování účetnictví a daní můžeme spolupracovat bez problémů kdykoliv, ať jste kdekoliv. Stejně jako vy jsem fanda práce na dálku, moderních technologií, efektivního time managementu a digitalizované komunikace. Veškeré předávání podkladů snadno zařídíme online. Doklady nemusíte tisknout, lze je zasílat emailem, nebo ukládat na sdílené zabezpečené úložiště. Neváhejte mne kontaktovat pro více informací.

Oceňuji svobodu a nezávislost, kterou zpracování účetnictví a daní plně online podnikatelům přináší. Díky němu spolu můžeme podpořit vaše původní plány, kdy jste se do podnikání nejspíš pouštěli hlavně proto, že jste chtěli být nezávislí a mít svou svobodu, mít víc času na svou rodinu, přátele a koníčky. 

Chápu vaše časové priority a ráda vám pomohu nastavit virtuální účetnictví, které vám ušetří čas na to, co je pro vás v životě nejdůležitější. Protože vašeho času si nesmírně vážím, stejně jako toho svého. Vzájemný respekt, důvěra, podpora a pomoc, vstřícná a přátelská komunikace, osobní přístup u mne nejsou jen prázdné fráze – jsou to hodnoty, kterými žiju a které si přenáším do své práce.

Digitalizované účetnictví a daně pro OSVČ, firmy i zaměstnance

Zpracovávám účetnictví a daně pro OSVČ, freelancery, nezávislé profesionály na volné noze, menší firmy a podle potřeby i pro zaměstnance. Jaké podklady vám zpracuji a připravím?

OSVČ: Daňová evidence, kontrola věcné správnosti dokladů a zápis do peněžního deníku. Daňové přiznání k dani z příjmů F.O. včetně přehledu pro zdravotní pojišťovny a přehledu pro správu sociálního zabezpečení. Evidence DPH, daňová přiznání k DPH, kontrolní a souhrnná hlášení, Silniční daň, Daň z nemovitosti. Daň z prodeje a převodu nemovitosti.

Firmy: Podvojné účetnictví, kontrola věcné správnosti dokladů a stanovení předkontací, zápisy do deníku. Evidence pohledávek a závazků, evidence majetku, měsíční přehledy (rozvaha, výsledovka).

Roční účetní závěrka včetně zpracování daňových přiznání k dani z příjmů P.O. a příloh. Evidence DPH, daňová přiznání k DPH, kontrolní a souhrnná hlášení, silniční daň, daň z nemovitosti. Podklady pro audity projektů, příprava podkladů pro audit účetní závěrky. Zpracování statistických výkazů.

Zaměstnanci: Daňová přiznání k dani z příjmu zpracuji do 2 dnů.

Menší firmy by mohly zajímat také moje služby finanční analýzy a online zpracování podnikových financí, které šetří čas i peníze. Přečtete si více o možnostech digitalizovaných podnikových financí.