Účetnictví a daně elektronicky

Začínáte podnikat a potřebujete správně nastavit účetnictví? Dostát všem požadavkům od státní správy? Zaregistrovat daně? Hodil by se vám do začátku někdo, kdo vám vysvětlí, co a jak funguje? 

Nebo už nějakou dobu podnikáte a potřebujete někoho, kdo se spolehlivě postará o účetnictví, daně a pohlídá za vás všechny termíny? Chcete v účetnictví začít fungovat rychleji, bez papírů, elektronicky?

Digitalizované účetnictví a daně se vám budou hodit, když:

  • chcete vedení účetnictví a daňové evidence na někoho delegovat
  • potřebujete provést rekonstrukci účetnictví/daňové evidence
  • chcete delegovat také personální a mzdovou agendu
  • potřebujete někoho, kdo vás také zastoupí na úřadech státní správy 
  • jste ve stresu z neustálého hlídání termínů daňových přiznání
  • nemáte čas hlídat změny v zákonech, ale potřebujete o nich dopředu vědět, protože se týkají vašeho byznysu

Díky elektronickému zpracování účetnictví a daní můžeme spolupracovat bez problémů kdykoliv, ať jste kdekoliv. Veškeré předávání podkladů snadno zařídíme online. Doklady nemusíte tisknout, lze je zasílat emailem, nebo ukládat na sdílené zabezpečené úložiště. Neváhejte mne kontaktovat pro více informací.

Zpracovávám účetnictví a daně pro OSVČ, freelancery, nezávislé profesionály na volné noze, menší firmy a podle potřeby i pro zaměstnance. Jaké podklady vám zpracuji a připravím?

OSVČ: Daňová evidence, kontrola věcné správnosti dokladů a zápis do peněžního deníku. Daňové přiznání k dani z příjmů F.O. včetně přehledu pro zdravotní pojišťovny a přehledu pro správu sociálního zabezpečení. Evidence DPH, daňová přiznání k DPH, kontrolní a souhrnná hlášení, Silniční daň, Daň z nemovitosti. Daň z prodeje a převodu nemovitosti.

Firmy: Podvojné účetnictví, kontrola věcné správnosti dokladů a stanovení předkontací, zápisy do deníku. Evidence pohledávek a závazků, evidence majetku, měsíční přehledy (rozvaha, výsledovka).

Roční účetní závěrka včetně zpracování daňových přiznání k dani z příjmů P.O. a příloh. Evidence DPH, daňová přiznání k DPH, kontrolní a souhrnná hlášení, silniční daň, daň z nemovitosti. Podklady pro audity projektů, příprava podkladů pro audit účetní závěrky. Zpracování statistických výkazů.

Zaměstnanci: Daňová přiznání k dani z příjmu zpracuji do 2 dnů.

Menší firmy by mohly zajímat také moje služby finanční analýzy a online zpracování podnikových financí, které šetří čas i peníze. Přečtete si více o možnostech firemních financí.